Doprava a platba

DOPRAVA

Doprava zboží po ČR

      

99 Kč Doručení zboží dopravcem na území ČR. Z nabídky našich dopravců vybereme variantu nejrychlejšího doručení zboží. Po domluvě s kurýrem lze přizpůsobit termín a čas, kdy balík dorazí.

Česká pošta - balík do ruky

109 Kč

Doprava Českou poštou na vámi zvolenou adresu v rámci ČR. Maximální hmotnost zásilky je 50 kg.

Česká pošta - balík na poštu

99 Kč Balík dopravce doručí na vámi zvolenou poštu v ČR. 

Balíkovna

69 Kč Balík dopravce doručí na vámi zvolenou Balíkovnu.

Zásilkovna

119 Kč Doručení prostřednictvím Zásilkovny na vybrané výdejní místo. Zásilkovnu lze využít na přepravu zásilek do maximální hmotnosti 10 kg. Maximální rozměr jedné strany zásilky je 70 cm, součet všech 3 stran zásilky nesmí překročit 120 cm. Minimální rozměr balíčku je 10 x 7 x 1 cm. 

Osobní odběr Těchonín

 19 Kč  Osobní odběr možný na adrese č.p. 111, 561 66 Těchonín. Platbu lze provést kartou online nebo bankovním převodem.

Geis

   

500 až 1000 Kč Doručení zboží dopravcem Geis je nutné vždy v případě, že hmotnost zboží přesahuje 50 kg. Paletová přeprava u zboží nad 50 kg a zboží nadstandardních rozměrů* stojí 500 Kč, při hmotnosti zboží nad 100 Kg je cena dopravy 1000 Kč. Uvedené ceny platí pro doručení na území ČR.

 PPL 
Parcelshop/Parcelbox

59 Kč Doručení prostřednictvím PPL Parcelshop/Parcelbox na vybrané výdejní místo. PPL Parcelshop a Parcelbox lze využít na přepravu zásilek do maximální hmotnosti 31,5 kg. Maximální rozměry zásilky (Parcelshop) jsou 120 x 60 x 60 cm. Maximální rozměry zásilky (Parcelbox) jsou 60 x 43 x 43 cm. V případě, že se zásilka nevejde do vybraného boxu, zásilka bude umístněná do nejbližšího možného Parcelshopu.

*Za nadstandardní rozměr se považuje zboží převyšující tyto hodnoty:

  • Max. délka (nejdelší strana) je 175 cm
  • Max. obvodová délka (2x šířka + 2x výška + délka) je 300 cm
 

Doprava ZDARMA při nákupu zboží nad 10 000 Kč nebo při nákupu označených produktů příslušenství nad 3 000 Kč (s výjimkou zboží, jehož hmotnost přesahuje 50 kg a je nutné uplatnit paletovou přepravu prostřednictvím dopravce Geis).

 

PLATBA

 

Dobírkou

      

 

39 Kč Platba objednávky po doručení.

Online platba kartou

  

 ZDARMA 

 

Online úhrada zboží platební kartou.

Platba převodem

        

ZDARMA Platba převodem na účet. Připsání platby může trvat 1 až 3 pracovní dny.

Na splátky

   

49 Kč

Nákup zboží na splátky. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na stránky společnosti Home Credit, kde vyřídíte celou žádost.