Dvoukotoučová bruska METABO DSD 250

Vrtáky, dláta, nože, nůžky, sekery, to jsou vše pracovní nástroje každého kutila, které občas potřebují nabrousit. Na broušení pracovních nástrojů se skvěle hodí dvoukotoučová bruska Metabo DSD 250.

Dvoukotoučová bruska DSD 250 je velice silný stroj určený pro vysoké zatížení. Bruska disponuje totiž s příkonem 650 W. Bruska je vybavena tichým a bezúdržbovým indukčním motorem, díky němuž se minimalizuje hluk při práci a zároveň i vibrace. Výhodou je i ochrana proti opětovnému rozběhnutí v případě výpadku proudu a tím chrání uživatele před možným zraněním. Bruska dosahuje volnoběžných otáček 1490 za minutu. Pravítko obrobku je možné nastavit bez použití dalšího nářadí.

Fotografie: Dvoukotoučová bruska Metabo DSD 250

Výhodou pro uživatele, co se bezpečnosti práce týče, jsou velká skla, sloužící k ochraně zraku před jiskrami. Dále pryžové patky tlumící vibrace a tím i zajišťující bezpečnou stabilitu brusky. Součástí stroje je i nouzový vypínač, který je chráněn proti usedání prachu. Samotná bruska je dodávána v lepenkové krabici, ve které naleznete kromě brusky pravítko, brusné kotouče z běžného korundu 36 P a 60 N a šestihranný klíč. Co se týče mobility, bruska je elektrická, tudíž je potřeba mít v dosahu elektrickou zásuvku nebo prodlužovací kabel. Délka kabelu u této brusky je 2 m.

 

Všechny novinky

Související produkty