LiHD – revoluční akumulátorová technologie,

která otevírá nové světy. 1985 – dnes: Optimalizace výdrže akumulátorů (delší doba běhu = více Ah) Co v 80. letech začalo nikl-kadmiovými akumulátory, bylo přesně o 20 let později překonáno zavedením inovativní lithiumiontové technologie. I nadále jsme stále tuto technologii zdokonalovali, pokud jde o dobu běhu, aby mohl uživatel na místě déle vrtat, šroubovat, brousit a řezat. A už jeden rok po světové premiéře akumulátoru 4,0 Ah se společnosti Metabo s generací 5,2 Ah podařilo nastavit nová měřítka, pokud jde o výdrž.

Novinka od srpna 2015: LiHD – kvantový skok ve výkonu pro úplně nové použití.

Nyní s inovativními bloky akumulátorů LiHD Metabo spouštíme technologickou revoluci: Nebyla prodloužena jen doba běhu až o 87 %, ale s výkonem větším až o 67 % se poprvé dostáváme do nových dimenzí, které se zdály být až do dnešního dne pro akumulátory prakticky nemyslitelné. Tak jsou nyní možná i použití, která byla dosud vyhrazená pouze elektrickým strojům.

LiHD:

Ještě nikdy nebyl maximální výkon tak kompaktní. nová použití v akumulátorové verzi O 87 % delší provozní doba – pro ještě větší výdrž O 100 % delší životnost – dělá vaše investice ještě bezpečnější Umožňuje používání i za nejtvrdších podmínek, které byly dosud vyhrazeny jen silným elektrickým strojům Nově definuje nezávislost: Milník pro staveniště bez kabelů 100 % kompatibilní a vhodné pro všechny stávající a budoucí akumulátorové stroje Metabo

Brožura LiHD zde