Organizér MetaBox 63 XS

Šrouby, matice, korálky nebo svačina? Fantazii a kreativitě se meze nekladou. Z německé dílny Metabo vzešla novinka, která myslí na kutily, profesionály či kreativce mající smysl pro pořádek. Protože přehledný a uklizený pracovní prostor je základ pro rychlou a efektivní práci.

Fotografie: Organizér MetaBox 63 XS

S organizérem MetaBox 63 XS budete mít ve své dílně zřetelně a inteligentně uspořádané malé, ale nepostradatelné pomocníky k práci. Perfektní přehlednost zajišťuje průhledné plastové víko. MetaBox 63 XS má odnímatelné přepážky, čímž svému uživateli umožňuje zvětšovat velikost jednotlivých úložných prostor a zároveň udržovat pořádek. Se svými 410 g patří mezi lehké váhy, a jak už název napovídá i velikostně (252 x 167 x 63) je to drobek. Což mu však neubírá na účelnosti.

Fotografie: Organizér MetaBox 63 XS

Zarytí fanoušci Metaba jistojistě ocení možnost využití organizéru jako svačinového boxu. Nemusíte mít strach o svoje zdraví, jelikož ABS plast, ze kterého je box vyroben, je vhodný i na potraviny či na mytí v myčce na nádobí. Vaše svačina či pracovní příslušenství, bude v organizéru v naprostém bezpečí, protože je robustní a téměř nerozbitný. Vděčí tomu svému materiálu a speciálnímu tvarování. Zároveň se nemusíte obávat rzi, nečistost či navlhlého jídla, jelikož MetaBox 63 XS se pyšní stupněm krytí IP43. Jednotlivé MetaBoxy je možno stohovat a spojovat mezi sebou a zároveň díky pohodlné rukojeti umístěné na víku, lze přenášet několik stohovaných boxů zároveň. Pokud máte rádi velké svačiny, tuto možnost nepochybně oceníte. Zorganizované dílně zdar!

 

Všechny novinky

Související produkty