Naše zkušenosti pracují pro vás

Vydáno: 29.02.2016 18:30
Naše zkušenosti pracují pro vás
Tohle dokáže pouze METABO

90 let zkušeností

Od roku 1924 přistupujeme k práci s vášní, dynamikou, důvěrou a odvahou. Všechno to začalo naší vrtačkou Metallbohrdreher, kterému vděčíme za naše jméno. Přes první sériovou příklepovou vrtačku na světě až k inovativní akumulátorové technologii Ultra-M Metabo: Elektrické nářadí Metabo stanovuje standardy v rámci produktivity, robustnosti, bezpečnosti a servisu.

Inovace se systémem

Ve všech strojích Metabo se nacházejí technologie, které v sobě mají něco zvláštního: Od akumulátorové technologie Ultra-M Metabo přes systém autobalanceru u úhlových brusek. Nebo Quick systém Metabo, se kterým můžete pracovat velmi rychle a efektivně díky výměně nástrojů bez použití nářadí mezi různými aplikacemi.

Blízko k uživateli

Jako středně velký podnik můžeme v mezinárodní konkurenci obstát jen díky blízkému partnerství se zákazníkem a výrobkům, které v souvislosti s tím vyvíjíme, a které také zvýší vaši produktivitu a nadchnou vás.

Rychle, profesionálně, úsporně – servis Metabo

Produktivita
Naše stroje se vyznačují přesvědčivými technickými řešeními, a tím získáte mnoho výhod. Při minimální době obrábění lze tak dosáhnout maximálních
výsledků. Tak ušetříte cenný čas a snížíte náklady.


Bezpečnost
Čím menší počet pracovníků v pracovní neschopnosti, tím větší je vaše produktivita. Naše výrobky nabízejí maximální bezpečnost a chrání zdraví uživatele – tím stanovujeme nové standardy na trhu.


Robustnost
Stroje a příslušenství Metabo garantují nejlepší kvalitu, absolutní spolehlivost a bezkonkurenční životnost – pro nekompromisní špičkové výkony i
za těch nejtvrdších podmínek.


Servis
Od analýz použití přes individuální výrobková a systémová řešení až k rychlému servisu náhradních dílů a opravám: Naším požadavkem je váš optimální průběh práce.

Stroje a příslušenství Metabo představují nejvyšší kvalitu a spolehlivost. Pokud by i přesto došlo k´jejich poškození, pak se servis Metaba postará o rychlé řešení: Minimální prostoje s rychlým a výkonným servisem Metabo. Díky naší promyšlené logistice oprav zajistíme, že bude váš stroj během max. 24 hodin opraven a opět opustí náš servis. Tak budete moci co nejdříve pokračovat v práci. Při koupi stroje Metabo obdržíte tyto i další servisní služby.

3letá záruka XXL

V každém případě jsou zákazníci Metabo díky záruce XXL na té správné straně. K tomu účelu musíte nový stroj Metabo během 4 týdnů od data koupě online zaregistrovat, a tak získat záruku prodlouženou na 3 roky.

8letá garance náhradních dílů

Zabezpečení také nabízíme v oblasti dodávek náhradních dílů: Je-li stroj Metabo nahrazen nebo vyřazen, zajistíme dostupnost náhradních dílů na dalších 8 let po ukončení výroby daného stroje.

Online servisní portál

www.metabo-service. com/cs/ Zákazníci Metabo mají kdykoli možnost využít náš online servis Metabo na adrese www.metabo.cz, kde získají všechny důležité informace o výrobku, i seznamy náhradních dílů nebo návody k použití.

Kompetentní poradenství k výrobku a používání

Pokud by zákazníci Metaba měli nějaké otázky týkající se výrobku nebo jeho použití, jsou v servisu Metabo připraveny kompetentní a zkušené kontaktní osoby, které se osobně postarají o individuální potřeby našich zákazníků.

Stroje a příslušenství jsou perfektně sladěné pro maximální výkon

Jako výrobce kvalitního elektrického nářadí s více než 90letými zkušenostmi víme, že dobrý pracovní výsledek je rozhodujícím způsobem závislý na výkonném příslušenství. Všechny výrobky Metabo jsou proto nekompromisně dimenzovány pro to nejtvrdší nasazení. Vyráběné a stále kontrolované podle nejpřísnějších měřítek kvality. Naše příslušenství je tak perfektně sladěné pro vaše stroje Metabo – a samozřejmě je také vhodné pro použití v mnoha dalších výrobcích.

Pilové plátky pro přímočaré pily a pily ocasky Například pilový plátek ocasky »professional« pro oboustranně perfektní a rychlé výsledky řezání do dřeva bez vytrhávání okrajů řezu nebo pilový plátek ocasky »professional premium« pro obrábění kovů s dlouhou životností a výkonem.

Brusivo pro ušlechtilou ocel Pro perfektní výsledky při obrábění povrchů z nerezové ocele. Například Metabo kombinované lamelové brusné kotouče (KLS): jednoduše, rychle a bezpečně v rámci jednoho pracovního kroku od broušení materiálu až k jemnému výbrusu.

Brusivo pro koutové svary Příslušenství speciálně šité na míru jedinečným úhlovým bruskám s plochou hlavou umožňuje optimální výsledky broušení v ostrých úhlech. Brusné kotouče Metabo Convex s vysoce kvalitním keramickým zrnem a konstrukcí optimálně přizpůsobenou koutovým svarům nabízí extrémně vysoký úběr a mají velmi dlouhou životnost.

Řezné a hrubovací kotouče 50 let zkušeností pro nové nápady. Například nové brusné kotouče M-Calibur se speciálním keramickým brusným zrnem (CER) a zvláštním pojivem pro extrémní úběr a vysokou řeznou rychlost při maximální životnosti v oceli a ušlechtilé oceli.

Sklíčidla Přesnost až do posledního detailu pro všechny běžné vrtačky a každé pracovní nasazení. Například legendární rychloupínací sklíčidlo Futuro Top: Maximální přesnost a dlouhá životnost i při trvalém provozu. Velmi pevné upnutí vrtáku díky bezpečnostní napínací pružině.

Příklepové vrtáky a sekáče Robustní, trvanlivý a inovativní. Například vrták SDS-plus »Pro 4 Premium« (P4P) s jednodílnou špičkou z tvrdokovu a symetrií 4 x 90°. Špička brání zaseknutí při styku s výztuží a vytváří kulaté vrtané otvory.

S příslušenstvím Metabo představují stroje dokonalé řešení

Životnost, robustnost, bezpečnost a přesnost jsou hlavní kritéria pro příslušenství, které nese jméno Metabo. Vysoká dostupnost, atraktivní prezentace výrobků a přátelské, odborné poradenství jsou důkazem důsledného jednání zaměřeného na zákazníka. My z Metaba podporujeme prodejce a koncové zákazníky při hledání optimálního celkového řešení Metabo.