Akumulátorová sekačka na trávu

S příchodem jara opět startuje doba péče o zahradu, kterou si chceme hýčkat a trávit na ní nikým a ničím nerušené chvíle. Abyste měli zahradu jako ze škatulky, je třeba začít péčí o váš trávník. Že máte sekání spojené s neustálým posouváním a hlídáním kabelu a rušivým ostrým zvukem? Metabo uvádí v roce 2021 celou řadu zahradního AKU nářadí, se kterým se užijete volnost a svobodu při práci. Už žádné kabely pod nohama nebo nebezpečí nehod, jen vy a vaše zahrada. V dnešním článku představíme unikátní akumulátorovou sekačku na trávu Metabo RM 36-18 LTX BL 46.

 

Fotografie: AKU sekačka RM 36-18 LTX BL 46

 

Model sekačky RM 36-18 LTX BL 46 se jednoduše ovládá. Stopa je lehce držena díky lehkým pojezdovým kolům a výškově přestavitelné posuvné rukojeti s pogumovaným místem pro uchopení.

Stroj je při chodu velmi tichý díky akumulátorovému pohonu, a proto je sekačku možné využívat i v zónách citlivých na hluk. Sekačka efektivně obstará sekání, sbírání a mulčování ploch do 800 m². Posečená tráva je alternativně vyhazována dozadu a sbírána do pružného koše, případně ihned mulčována.

Sekačka je vybavena centrálním, jednoduše ovladatelným nastavením výšky řezu v 7 stupních. Je navržena tak, aby vydržela dlouhá léta – robustní konstrukce oplývá kovovým krytem a vysoce hodnotným srpovým nožem.

 

Fotografie: Posečená tráva je sbírána do praktického pružného koše

 

Jste zvyklí, že AKU varianty jsou vedle těch s kabelem méně výkonné? Skutečně silný bezuhlíkový motor byl navržen pro vysoký řezný výkon tak, aby i na jedno nabítí akumulátoru vydržel pracovat dlouhou dobu. Výkon motoru se automaticky přizpůsobuje a řídí se výškou trávy tak, aby jeho výdrž byla skutečně co nejvyšší. Po celou dobu práce máte k dispozici dobře viditelnou indikaci kapacity stavu nabití akumulátoru. Stroj je 100% kompatibilní s třídou 18 V.

Máte zahradu a do toho cestujete na chatu? Sekačka RM 36-18 LTX BL 46 se jednoduše skládá a nezabere moc místa. Je opatřena úchopy pro přenášení a má dvojnásobně sklopnou rukojetí.

Poznejte i další stroje z řady akumulátorového zahradního nářadí Metabo a užijte si práci venku bez omezení.

 

Fotografie: Sekačka se jednoduše skládá a nezabere moc místa

Všechny novinky

Související produkty