Prodloužená záruka

Jakožto aurorizovaný prodejce značky Metabo poskytuje internetový obchod NaradiMetabo.com možnost prodloužené záruky. Zaregistrujte stroje do 4 týdnů od data nákupu ZDE a využijte možnosti prodloužené 3leté XXL záruky na síťové a akumulátorové nářadí. Služba Metabo Service navíc poskytuje 6 měsíců nové záruky na celý stroj jako dodatečný bezpečnostní slib. Při nákupu AKU nářadí automaticky získáte prolouženou záruku na 3 roky na akumulátor - a to i bez registrace. 

 

 

Záruka Metabo XXL 

Získejte prodlouženou záruku na 36 měsíců. Zaregistrujte výrobek Metabo nejpozději 4 týdnu od nákupu na metabo-service.com a využijte 1 rok záruky navíc. 

Více o podmínkách služby Záruka XXL ZDE

 

All-In Metabo Service platí pouze pro akumulátorové výrobky Metabo zakoupené u některého ze zúčastněných Metabo partnerů a zaregistrovaných do 4 týdnů od data prodeje na metabo-service.com.

Více o podmínkách služby All-In Sevice ZDE.

 

1. Zaregistrujte stroj online na metabo-service.com ke službě All-In Sevice.

2. Zaregistrovaný akumulátorový stroj, nabíječku, článek v případě opravy dopravte na naši pobočku.

3. Opravu a údržbu stroje provede servisní středisko Metabo.

4. Opravený stroj s provedenou kompletní údržbou opět dorazí na naši pobočku. 

 

Adresa pobočky: Masarykova 922, Humpolec, 396 01. Pro více informací o postupu při čerpání výhod LiHD partnera volejte na telefonní číslo +(420) 910 127 564.

 

 

All-In Service versus Záruka XXL

Metabo standardně poskytuje prodlouženou XXL záruku na 36 měsíců, která se však nevztahuje na opotřebení stroje a získáte s ní pouze více času na odhalení případných výrobních vad stroje. Záruka XXL rozšiřuje běžnou záruku na 3 roky, zatímco All-In Sevice zahrnuje také veškeré opravy opotřebení. 

 

All-In Service

 

Všechny potřebné informace naleznete v Podmínkách MetaboPotřebujete poradit při reklamaci zboží? Kontaktujte nás na e-mail reklamace@naradimetabo.com.