Metabo servis a záruka

Metabo je důležitým a rozvíjejícím se výrobcem elektrického nářadí. Velká důvěra, kterou řemeslníci Metabu dávají, vychází z jistoty, že Metabo je vyrobené z kvalitních materiálů a za pomocí špičkové technologie. Odborní pracovníci jsou zárukou kvality a profesionality provedení.

Na profesionální elektrické nářadí značky Metabo je poskytována záruka 24 měsíců od data prodeje, při prodeji zboží fyzické osobě (spotřebiteli), pro jeho soukromou přímou spotřebu (§620 Občanského zákoníku) nebo 12 měsíců od data prodeje, při prodeji zboží právnické osobě (podnikateli), který ho používá v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti (§429 Obchodního zákoníku).

Snadné a rychlé zjištění náhradního dílu 24 hodin denně

Z důvodu zkvalitnění dostupnosti informací přinášíme online přehled náhradních dílů pro stroje a příslušenství. V případě poruchy stroje Vám stačí znát označení stroje a dále pak pokračovat zde dle postupu.

SERVISNÍ ROZKRESY STROJŮ

Pro získání servisního schématu Vašeho stroje nebo příslušenství stačí udělat opravdu velmi málo.
Stačí navšívit uvedenou stránku: http://www.metabo-service.com/cs/spare-parts?init=1
- dále si vybrat zda chcete hledat stroj dle typu nebo hledat dle kategorie

DLE TYPU:

- pokud zvolíte "hledat dle typu" napiště do volného pole označení stroje, pro který potřebujete schéma
- následně se zobrazí výsledky hledání a Vy si můžete vybrat stroj, který vlastníte
- klikněte na vybraný stroj - zobrazí se Vám servisní schéma stroje a ve spodní části naleznete rozpis pozic včetně objednacích čísel a popisu
- zobrazené schéma si můžete přibližovat, oddalovat a také exportovat do formátu PDF (kliknout na ikonu PDF v levém rohu před označením stroje)

DLE KATEGORIE:

- vyberte kategorii, ve které hledáte schéma - motory - příslušenství - stroje
- po výběru kategorie prosím vyberte produktovou skupinu (např.: příklepové vrtačky)
- výběrem skupiny se zobrazí stroje spadající pod tuto skupinu a následně zde platí stejný postup jako v případě hledán "DLE TYPU".
Doufáme, že tímto krokem Vám ušetříme drahocenný čas pří hledání schémat.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Metabo

Metabo vychází z mnoholeté tradice, která klade hlavní důraz na kvalitu, spolehlivost a životnost strojů. Vše již začíná u pravidelných a náročných kontrol jednotlivých materiálů od dodavatelů, ze kterých se sestavují jednotlivé komponenty pro finální montáž strojů. Kvalitu provedení zaručují používané špičkové technologie při výrobě jednotlivých dílů. Proto Metabo dává 2 roky záruku na výrobní a materiálové vady. Zaručujeme kvalitní a rychlý servis každému řemeslníkovi.

Pravidelně školený servisní tým Vám odborně a spolehlivě opraví Vaše stroje a to za použití originálních náhradních dílů.

Náhradní díly až 8 let po skončení produkce. Kromě toho je možné dodat náhradní díly ještě 8 let po ukončení výroby daného typu stroje.

Veškeré Metabo stroje je možné do čtyř týdnů od zakoupení zaregistrovat.

Registrace zaručuje svému uživateli prodloužení záruky na tři roky. Je jen málo firem, které mohou poskytnout tak dlouhou záruku. Registraci je možné provést pouze na http://www.metabo-service.com/cs/