Drobné libůstky od Metaba

Patříte mezi milovníky nářadí, ale vaše dílna už je přeplněná až na půdu? Snad každý nadšený kutil i profesionál si občas rád udělá radost a dopřeje si něco nového k práci. Zkuste s námi mrknout na drobnosti, které potěší všechna kutilská srdce.

1. Sportovní batoh Metabo 

Zarytí fanoušci výrobce Metabo se teď určitě samým nadšením zvednou ze židle. Ano, lásku a věrnost svojí oblíbené značce můžete prezentovat kamkoliv se vydáte. Sportovní batoh můžete využít, jakkoliv uznáte za vhodné. Fantazii se meze nekladou. Ať se chystáte do práce nebo na výlet s tímto batohem rozhodně nešlápnete vedle. Navíc jej můžete složit do poměrně malých rozměrů a použít ho v případech nouze. Třeba, když vás žena pošle nečekaně na nákup. Ideální pomocník na všechny očekávané, ale i neočekáváné výzvy.

Fotografie: Sportovní batoh značky Metabo

2. Sluneční brýle Alpina 

V případě, že chcete svůj outfit vyladit k dokonalosti, k batohu si v košíku přihoďte rovnou sluneční brýle s logem Metabo. Stylové brýle chrání vaše oči před sluncem a jasně dávají najevo vaši lásku k práci. Černá barva je univerzální a nezkazí žádný outfit. Kritiky módní policie se tudíž obávat nemusíte. Pokud sluníčko nesvítí můžete si brýle bezpečně uložit do rychlouzaviratelného sáčku. Buďte styloví profesionálové.

Fotografie: Sluneční brýle Alpina s logem Metabo

3. Zahradní vak na listí

Ano, čtete správně. Novinkou v již tak široké nabídce značky Metabo je i zahradní vak. Většina kutilů zná tuto značku zejména díky excelentnímu akumulátorového a elektrickému nářadí. Metabo však nezahálí a neustále aktualizuje svoji nabídku, a proto přišlo s poměrně nečekanou novinkou v podobě zahradního vaku na listí. Vak je omyvatelný a dosahuje výšky 63 cm. Samozřejmostí je i pro Metabo typická zelená barva a nepřehlédnutelné logo.

Fotografie: Zahradní vak na listí značky Metabo

 

4. Brašna na nářadí 

Zelená vás už nebaví? Máte-li raději univerzální černou barvu zkuste mrknout na robustní a praktickou brašnu od Metaba. Nenechte se odradit pověrčivými symbolikami černé barvy a dejte raději přednost praktičnosti. V brašně si bezpečně uložíte nářadí během přepravy nebo i v dílně během pracovní nečinnosti nářadí. Materiál je vodoodpudivý a spodní deska s pevnými lištami chrání obsah brašny. Bolavých zad a ramen se již obávat nemusíte. Brašna disponuje polstrováním nejen na bocích, ale i v oblasti ramenního pásu. Zdravým zádům zdar.

Fotografie: Černá brašna na nářadí Metabo

5. Univerzální kleště Metabo 

Malý, ale šikovný pomocník do každé kapsy či batohu. Při kutilských pracích zastane řadu menších, ale nepostradatelných úkonů. Univerzální kleště, jak jinak než v zeleném kabátu, jsou skvělým parťákem nejen kutilům, ale i dobrodruhům a cestovatelům. Otevřou láhev, přeřežou tenčí materiály, vyryjí láskyplný vztah do kmenu stromu, a navíc si je můžete pověsit na opasek. Nebuďte překvapeni, buďte připraveni.

Fotografie: Víceúčelové kleště Metabo

Všechny novinky

Související produkty