Nová akumulátorová bruska SXA 18 LTX 150 BL

Každý zapálený kutil či profesionál touží mít ve své dílně to nejlepší a nejnovější nářadí, díky němuž dokončí každý svůj projekt bez námahy, ale s maximálně dokonalým výsledkem. S nářadím od Metaba to hravě zvládnete. Metabo se pyšní kvalitou, ale i nejnovějšími inovacemi, které zajistí efektivitu a preciznost vaší práce.

Fotografie: Excentrická bruska SXA 18 LTX 150 BL značky Metabo

Čerstvou novinkou od Metaba na trhu je excentrická bruska s bateriovým pohonem SXA 18 LTX 150 BL. Do vínku dostala unikátní bezúhlíkový motor, díky němuž dosahuje stroj maximální efektivity při broušení. Bruska pracuje s průměrem kotouče 150 mm, proto se nejvíce hodí na broušení větších ploch. Brusný kotouč navíc disponuje několika otvory, které zajišťují efektivní odsávání, čímž je i zajištěna delší životnost samotného brusného prostředku. Na první pohled se může zdát, že se jedná o křehkou krásku, ale právě díky její nízké výšce dokáže uživatel vést brusku blízko broušeného povrchu. Nepříjemných vibrací v rukou se již obávat nemusíte, bruska dokáže pracovat téměř bez citelných vibrací pomocí klidného chodu. Práci s bruskou vám zpříjemní i rukojeť s neklouzavým povrchem Softgrip.

Fotografie: Nová AKU bruska od Metaba

Zkušení řemeslníci jistě ví, jaké škody může bruska napáchat na broušeném materiálu během rychlého startu stroje. Bruska SXA 18 LTX 150 BL  Metabo se rozbíhá pozvolně, čímž se vyhnete kruhovým stopám. Pokud máte rádi v dílně pořádek a nechcete po práci trávit ještě čas úklidem, brusku můžete bez problému připojit k mnohoúčelovému vysavači pomocí připojovací objímky. Jste-li spíše fanouškem práce bez vysavače, o prach se hravě postará snadno vyprazdnitelný textilní sáček.

Technické hodnoty AKU brusky SXA 18 LTX 150 BL:

Napětí akumulátoru: 18 V
Průměr opěrného talíře: 150 mm
Počet otáček při volnoběhu: 4000 - 10 000/min
Počet kmitů při volnoběhu: 8000 - 20 000/min
Kmitavý obvod 3 mm
Hmotnost bez baterie: 1,3 kg
Hmotnost včetně baterie: 1,7 kg

Nadchla vás tato bruska, ale zalekli jste se ceny? Ano, i my musíme přiznat, že tato čerstvá novinka nepatří zrovna mezi nejlevnější kousky. Ale viděli jste obsah dodávky? Bruska SXA 18 LTX 150 BL nejenže nabízí výkon, kvalitu, ale i poměrně nadupaný rozsah dodávky. Svoji novou excentrickou krásku si bezpečně můžete uložit do nejnovějšího přepravního kufru metaBox 125, čímž ji ochráníte před poškozením zejména při transportu. Po rozbalení balíčku na vás navíc bude čekat i šestihranný klíč, textilní sáček na prach, brusný talíř muli-hole se suchým zipem a v neposlední řadě také jeden brusný kotouč se suchým zipem P 120 vhodný na dřevo a kov. Pokud ovšem se značkou Metabo začínáte, bohužel si budete muset dokoupit nabíječku a akumulátor, které nejsou součástí balení.

Fotografie: AKU excentrická bruska SXA 18 LTX 150 BL Metabo

Všechny novinky

Související produkty