Ohákni se s Metabem

Nemáte co na sebe? Osvěžte svůj šatník o neotřelé kousky a buďte originální! Pod označením Metabo si jistě představíte stavební nářadí, zahradní techniku či úklidovou techniku, ale nenechte se zmýlit. Metabo produkty nejsou jen kvalitní výrobky do dílny, ale i pěkné kousky do šatní skříně.

Ponožky jsou základ. Hlavně mít nohy v teple. Někteří mají rádi vysoké ponožky, které jsou skvělé na kolo či brusle. Perfektní jsou však i na spaní pro zimomřivé jedince. Ponožky mají samozřejmě, pro Metabo typickou, zelenou barvu. Vyrobeny jsou z 93 procent polypropylenu, což je pevný, ale zároveň i lehký materiál, který nemá tendenci žmolkovatět. Zbylých 7 % tvoří elastan, který se zase pyšní svojí pružností a odolností. Nápis Metabo a výběr z různých velikostí je samozřejmostí.

Fotografie: Cyklistické ponožky Metabo

Kdo má raději černou klasiku, může vsadit na nízké ponožky Metabo. Do tenisek ideální volba. Od zelených vysokých ponožek se liší nejen barvou, ale i materiálem. Tato verze Metabo ponožek je vyrobena z 23 % z polypropylenu, ze 2 % z elastanu a 72 % tvoří bavlna, která je prodyšná a jemná. Skvělá volba jako dárek pro zapáleného kutila či profesionála, který preferuje německou kvalitu Metabo.

Fotografie: Černé nízké ponožky Metabo

Tašky, batohy či vaky. To jsou nezbytné potřeby každého sportovce či cestovale. Pokud chcete stylově a viditelně ukázat všem, kterou značku nářadí používáte ve své dílně, bude se vám líbit Metabo sportovní vak. Zelená barva nejspíš nikoho nepřekvapí a bílý nápis Metabo taktéž ne. Do vaku se Vám vejdou veškeré drobnosti, které potřebujete na kratší cesty. Od peněženky, mobilu až po menší svačinu.

Fotografie: Sportovní vak Metabo

Praktičnost a styl v jednom. Metabo brýle mají sice v názvu pracovní, ale pokud jste spíše minimalista a nechcete vlastnit příliš mnoho věci, můžete tyto brýle využít i na běžné nošení. Při práci se budou hodit jako ochrana očí u prašných a montážních činností, broušení, vrtání či frézování. Navíc disponují ochrannou proti slunci 5 – 2,5 UV pro perfektní použití při práci venku, ale i třeba na kolo, brusle či procházku. Na povrchu jsou speciálně upraveny, aby byly odolné proti poškrábání a zevnitř proti zamlžení. Jednoduše stylovka pro všechny pracovité muže.

Fotografie: Ochranné pracovní brýle Metabo

Že vyhřívaná bunda nemůže být stylovým doplňkem muže? Tak to jste ještě určitě neviděli tu od Metaba. Sytě černá, skvěle střižená bunda s náprsní kapsou a jemným bílým nápisem Metabo. Boční kapsy jsou samozřejmostí. Navíc se zapínám ke krku, čímž je chráněn před chladným větrem. Značnou výhodou bundy je současné nebo selektivní vytápění šesti tepelných zón ve třech stupních vytápění. Pokud jste zapomněli rukavice doma, bez potíží si je ohřejete v bočních vyhřívaných kapsách bundy.  S touto bundou si ostudu v práci nebo na vycházce neuděláte, a navíc vám bude příjemné teplo.

Fotografie: Vyhřívaná bunda Metabo

Všechny novinky

Související produkty