ZÁRUKOU PERFEKTNÍHO POVRCHU JE PERFEKTNÍ STROJ: PROGRAM UŠLECHTILÉ OCELI METABO.

Vydáno: 29.02.2016 18:18
ZÁRUKOU PERFEKTNÍHO POVRCHU  JE PERFEKTNÍ STROJ: PROGRAM  UŠLECHTILÉ OCELI METABO.
Metabo je značka pro profesionální uživatele. Naše elektrické nářadí vyvíjíme společně s Vámi, našimi zákazníky řemeslníky....
Metabo je značka pro profesionální uživatele. Naše elektrické nářadí vyvíjíme společně s Vámi, našimi zákazníky řemeslníky a testujeme je tak, jak se s nimi v praxi pracuje. Soustředíme se na to, abychom vám skutečně usnadnili vaši každodenní tvrdou práci na staveništi, v dílně a ve výrobních
halách. Rychle reagujeme na aktuální vývoj a také se rychle přizpůsobujeme změněným požadavkům.
Desetileté zkušenosti a vysoký požadavek na kvalitu, které Metabo ve zpracovávání kovů má, vnikají i do našich strojů ke zpracovávání ušlechtilé oceli. Optimální sladění strojů a příslušenství vám stále garantuje optimální výsledky – při obrábění ploch, trubek a svarů; od hrubého broušení přes satinování až k leštění do vysokého lesku.
Metabo work don’t play.
NAŠÍM NEJVĚTŠÍM ÚSPĚCHEM JE, KDYŽ ODVEDETE DOBROU PRÁCI.

ČISTÉ PLOCHY A HRANY, DÍKY PROGRAMU METABO PRO UŠLECHTILOU OCEL.
Vybrušování svárů: S úhlovou bruskou Inox a kombinovaným "hrubým" lamelovým brusným kotoučem.
Odstranění škrábanců: S úhlovou bruskou Inox a rounovým kompaktním kotoučem.
Vybrušování jemných svárů: S úhlovou bruskou Inox a kombinovaným "středním" lamelovým brusným kotoučem.
OBRÁBĚNÍ PLOCH A HRAN
Příprava k leštění: Příprava materiálu k leštění pyramidovým brusným kotoučem Metabo se suchým zipem.
Příprava k leštění: Pryžovým válcem a pyramidovým brusným pásem Metabo zrnitosti P 2000 (A6).
Leštění do vysokého lesku: Úhlová leštička PE 12-175 s plstěným kotoučem a modrou lešticí pastou k leštění do vysokého lesku.
Jak při zabrušování svárů, tak při odstraňování základních barev nebo otřepů: Zejména při opracovávání ploch a hran je žádána maximální přesnost. Zde je třeba, aby nebyl povrch materiálu poškozen i na těžko přístupných místech; dokonce i při maximálnímu úběru. Jen tak může výsledek vaší práce mluvit sám za sebe. Proto důvěřujte výrobci strojů, který i u ušlechtilé oceli ví, jak na to.
PROFESIONÁLNÍHO POVRCHU DOSÁHNETE DÍKY 1.200 W.
Vybrušování svárů bruskou pro koutové sváry: Díky své extrémně ploché konstrukci je bruska pro koutové sváry velmi vhodná k zabrušování svárů i na těžko přístupných místech.
Odstranění nátěrových barev: Nátěrové barvy jsou nejen nevzhledné, ale způsobují i oxidaci. Bruskou pro koutové sváry je lze snadno odstranit.
Vybrušování sváru úhlovou bruskou Inox: Úhlovou bruskou Inox s kombinovaným lamelovým brusným kotoučem k zabroušení svárů.
Odstranění otřepů: Přímá bruska k odstranění otřepů na vnitřních a vnějších stěnách trubek.
Vybroušení svárů pásovou bruskou na trubky: Pásová bruska na trubky s brusným pásem „keramické zrno“ (P 80) pro extrémně vysoký brusný
výkon při extrémně dlouhé životnosti.
Zabroušení svárů: Svou brusnou hlavou otočnou o 180° pásový pilník efektivně začišťuje sváry i na těžko přístupných místech.
OPRACOVÁNÍ TRUBEK
Kulaté profily, jako např. zábradlí, jsou každý den silně namáhány, znečišťovány a poškrábány. Zde jsou žádány stroje, s jejichž pomocí lze rychle znovu docílit požadovaného vzhledu. To zajistí například naše pásová bruska pro trubky RBE 12-180: se svým úhlem opásání 270° se dostane i na těžko přístupná místa, zjednoduší Vám práci a díky 1.200 W rychle zmizí nečistota, škrábance nebo sváry.